INNOVATIIVNE VEEBILAHENDUS, SILMAPAISTEV TEOSTUS

Pakume Teile mõistliku hinnaga kodulehekülgi, veebiteenuseid ja -rakendusi, mis näevad suurepärased välja igal seadmel. Lihtsamatest veebilehtedest kuni keerukate rätseplahendusteni.

KÜSI PAKKUMIST

TEENUSED

Teostame alates suuremahulistest e-poodidest ja sisuhaldustarkvaradest kuni väiksemate kodulehekülgede ja veebiteenusteni välja. Hoolitseme selle eest, et Teie kodulehekülg oleks särav, mugav ning alati üles leitav nii olemasolevate kui tulevaste klientide poolt

Kodulehekülg

Kodulehekülg on tänapäeval üks primaarsemaid infoplatvorme, mis võimaldab kliendil Teiega kontakteeruda või Teie tegevusalaga tutvuda. Ükski töö ei ole meie jaoks liiga suur või liiga väike. Küsige personaalset kodulehe pakkumist meilt!

E-pood

E-pood on veebilahendus, mis lubab klientidel teha oste kodust lahkumata. Mis võiks olla parem kui võiksite oma tooteid pakkuda veebist ja tulla kliendile veel üks samm lähemale? Meie suudame Teil selle võimalikuks teha. Võtke meiega ühendust ja töötame koos välja just sellise e-poe, mis viib Teie firma tulevikku.

SEO

Selline akronüüm esindab sõnu Search Engine Optimization, ehk eesti keeles otsingumootoritele optimeerimine. Selleks, et Teie firma toode või teenus otsingutulemustes kliendile nähtav oleks ei piisa ainult koduleheküljest endast. Õnneks oskame me Teid aidata. Võtke meiega ühendust ja lepime kokku konsultatsiooniaja, et ka teie kodulehekülg saaks nähtavaks.

UI ehk Kasutajaliides

Kasutajaliidese disain on üks esmatähtsaid elemente kodulehekülje tegemisel. Oluline on tervitada kasutajat arusaadava veebilehega või teenusega. Võtke meiega ühendust ja muudame ka Teie kodulehe või veebiteenuse veelgi paremaks ja kasutajasõbralikumaks.

TÖÖVAHENDID

Kodulehtede ja infosüsteemide loomiseks kasutame maailmas tunnustatud ja pidevalt arenevaid platvorme. Meile on oluline, et kõik projektid oleksid kaasaegsed ja turvalised ka tulevikus.

Bootstrap

Bootstrap on mobiilisõbralik veebiraamistik, mis aitab luua kodulehtedele skaleeruvat kujundust. Bootstrap platvorm ühendab endas HTMLi, CSSi ning Javascripti.

Loe rohkem

Wordpress

WordPress on veebihaldustarkvara mis sobib blogimiseks, ent on samas ka paljude kodulehekülgede mootoriks. See on saanud üheks Eesti e-turundajate lemmik-töövahendiks. Tuhanded pluginad ja teemad aitavad muuta WordPressi täpselt Sinu soovidele vastavaks

Loe rohkem

Prestashop

Vabavaraline tunnustatud e-poe platvorm, mida on kliendil lihtne hallata ja kus on kujundused alati kaasaegsed. Prestashopi platvorm on maailmas laialdaselt kasutusel, mistõttu võite kindlad olla, et Teie e-pood on alati värske ja uudne.

Loe rohkem

CSS3

Kasutame kodulehekülgede kujundamisel uusimaid standardeid, mis võimaldavad meil teha kaasaegseid ja vähe ressurssi nõudvaid lahendusi. CSS3 on uusim rahvusvaheline standard, millega kodulehekülgede välimust kasutajatele kuvada.

Loe rohkem

HTML5

HTML5 on rahvusvaheline standard, millest lähtume ka meie oma kodulehtede ja veebirakenduste loomisel. Võite kindlad olla, et tehnoloogiad mida me kasutame on alati kooskõlas rahvusvaheliste uusimate standarditega.

Loe rohkem

Jquery

Jquery on Javascripti teek, mis võimaldab teha midagi enamat kui lihtsalt tekstidel põhinev koduleht. Oleme alati kursis uusimate lahendustega veebiarenduse vallas ja võite kindlad olla, et Teie uus koduleht või veebirakendus on turvaline ja lihtne kasutada.

Loe rohkem

MEIST

Respeye on asutatud 2016. aastal väikeettevõte, kus põhiliseks tegevusalaks on kodulehekülgede valmistamine ja nende disain. Pakume kliendile "võtmed kätte" lahendusi alates lihtsamatest veebilehekülgedest, lõpetades keerukate veebirakendustega. Oleme omandanud kogemusi rahvusvahelistel turgudel ning teame millised internetiturunduse müügikanalid viivad ka reaalselt loodetud tulemuseni. Infotehnoloogia ei ole enam eriala, kus üks inimene suudab ideest toestuseni projekte juhtida, läbi viia ja hallata. Oleme kokku pannud tiimi, kus igaühel on täita oluline roll ettevõttes ja seda just selleks, et tuua Teieni parim lahendus. Pakume oma klientidele personaalset lähenemist, et töö tulemus oleks just selline nagu algselt unistati.

Tanel Vähk

Tanel on Respeye asutaja ning front-end arendaja. Tanelil on kogemusi lisaks veel projektijuhtimise alal, mistõttu on just tema Respeye meeskonnahing. Ta kuulab alati kõik inimesed ära ja vajadusel aitab oma teadmistega kodulehekülgede arendusel.

Priit Puru

Priit on Respeye peamine front-end arendaja. Lihtsatest eskiisidest ja joonistest valmivad Priidu abiga koduleheküljed, veebirakendused ja keerukad teenused. Priidul on kogemusi ka serverite halduse ja seadistustega, seega pakume väga laiapõhjalist kodulehekülgede valmistamise teenust.

Jaanis Moldau

Koduleht või e-pood on loodud aga uusi kliente ei leia? Tahad käivet suurendada aga ei tea kuidas? Siinkohal tulebki appi Jaanis. Ettevõte kõige olulisem osa on efektiivne turundus. Jaanise abiga optimeerime Teie lehekülje, loome segmenteeritud kampaaniad, kogume statistikat ning vajadusel anname Teie ettevõttele edasi ka baasteadmised.

Joonas Kessel

Joonas on ettevõtte disainiosakond. Joonasel on kogemusi mobiilirakendustest ja veebidisainist kuni brändingu ja trükimeediani välja. Samuti hoolitseb ta selle eest, et kasutajate koduleheküljed töötaks ning arusaadavad oleksid.

TEHTUD TÖÖD

Allpool on välja toodud meiepoolt tehtud tööd, kus oleme rohkemal või vähemal määral abiks olnud.

TAGASISIDE

Selleks, et vigadest õppida või tehtud töö üle rõõmu tunda, peame oluliseks kliendipoolset arvamust töö sujuvuse kohta. Pärast igat koostööd palume klientidel kirjutada meile tagasiside.

Consulenza OÜ on väga rahul oma koduleheküljega. See on tehtud kauni disaini ja selge info kuvamisega. Eesmärk oli teha koduleht, mis on kergesti arusaadav ka vähesema kogemusega arvutikasutajale. Kõike meie soove arvestati ja tulemuseks on väga heas koostöös valminud maitsekas koduleht, mille kvaliteet vastas meie ootustele.

Consulenza OÜ, juhatuse esimees

Luisa Spagnoli Estonia koduleht ja e-poe disain on väga moodne ja põhjamaiselt värske. Tehniline pool on lahendatud eeskujulikult. Oleme väga rahul ka järelteenindusega. Tähtaegadest kinnipidamine on väga tähtis ja sama oluline on kiire tagasiside tekkinud küsimuste korral. RespEye tiim mõistab väga hasti e-kaubanduse tagamaid ja põhimõtet, et oluline on olla kasatajasõbralik ning mugav. Oleme saanud oma lehekülje kohta ka klientidelt väga head tagasisidet just ilusa disaini ja kasutusmugavuse eest.

Luisa Spagnoli Estonia, müügiosakonna juhataja

KONTAKT

RESPEYE OÜ

+372 58 103 509

info@respeye.ee

E-R 10.00 - 19.00

REGISTRIKOOD:

14107977

KMKR:

EE45 2200 2210 6495 9947

VÕTA ÜHENDUST JUBA TÄNA