“Ära tee lihtsalt blogi, tee blogi, mis on mõeldud lugejatele.”

Brian Clark

Logo disain

Otsid logo? 5 inspireerivat logo kujundust

Veebidisaini trendid muutuvad peaaegu iga kuu aga logo puhul jäävad mõned igihaljad reeglid ja nipid siiski kehtima. 1#Minimalism Sellise disainisuuna puhul….

mobiilne kodulehe disain

5 ägedat mobiilse kodulehe disaini

Mobiilse kodulehe tulevik on juba tänapäev ja Google teab seda… Suured ja väikesed ettevõtted keskenduvad üha enam mobiilsele kodulehe optimeerimisele….

e-pood ja e-äri

E-pood ja 6 nippi kuidas e-äris läbi lüüa

E-pood ei ole tänapäeval enam midagi uut aga Sul on veel võimalus! Tänapäeval on lihtne panna püsti koduleht ja e-pood aga….

Kodulehe

Kodulehe “must-have” ehk Call-To-Action

Kodulehe CTA-nupp ei ole lihtsalt kliki-siia nupuke – see peab külastajat aitama Ütleme alguses igaksjuhuks kohe ära – võluvitsa CTA-nuppude jaos….

Kodulehe tegemine

Kodulehe tegemine WordPress platvormile

Miks kodulehe tegemine ja WordPress käivad tihtilugu käsikäes? Toome siin artiklis välja mõned põhjused miks WordPress-i platvorm võiks sobida just….

Sinu veebilehe külastatavus – Google Analytics

Google Analytics on üks võimsaim tööriist veebilehe külastatavuse jälgimiseks ja selle andmestiku analüüsimiseks. Google Analytics annab Sinu veebilehe kohta laialdase ülevaaate….

Kodulehekülg ja 5 trendi

Kodulehekülg ja 5 trendi selle disainis 2017. aastal

Iga algus on raske, kodulehekülg ei ole mingi erand… Kodulehekülg ja selle disainisuund võib kujuneda raskeks ja pikaks protsessiks. Mõnikord….

Veebidisain

Modernse kodulehe 5 olulisimat elementi

Iga aasta me näeme uusi kodulehe elemente ja stiile tulemas veebilehtede disaini… Mõned neist aitavad Sul paremini enda ettevõtte kodulehte reklaamida….

Mobiilne veebileht

Mobiilse kodulehe olulisus väikeettevõtjale

Kodulehe kasutatavus mobiilis Internet on täis uuringuid, mis kõik kajastavad astronoomilist kasvu mobiilse veebi osas. Kuid küsimus, mis kõiki väikeettevõtjaid painab….